פרעושים - SIPHONAPTERA    
הפרעושים הם טפילים חיצוניים של בעלי החיים הנפוצים ביותר בעולם. בישראל ידועים עשרות מינים של פרעושים  אך פרעוש החתול הוא הנפוץ מכולם בגלל חיבתו הגדולה לחיות המחמד שלנו חתולים וכלבים, לפעמים באין ברירה/מקריות הם נטפלים גם לבני האדם כי מזון הוא מזון (ניזונים מדם).

בארץ יש שני מיני עשי בגדים שהם השכיחים ביותר:       
עש הבגדים - Tineola Biselliella      
עש הבגדים בונה הנרתיק/עש הפרוות - Tinea Pellionella
                                                                                         
פעילי לילה המשתייכים למשפחת הפרפראים בעלי גלגול מלא (ביצה ,זחל ,גולם ,בוגר) בשני המינים הבוגרים דומים מאוד בגודלם ובצבעם האפור צהבהב (לעש בונה הנרתיק יש נקודות כהות על הכנפיים).

עורית השטיחים הנפוצה - Anthrenus Verbasci

חיפושית קטנטנה ממשפחת העוריתיים המונה 30 מינים בארץ ו 900 בעולם.
עורית השטיחים היא השכיחה במשכנות האדם מבין המינים "בזכות" הנזק לרכוש שהיא גורמת.

דבורת הדבש - Apis Mellifera 
דבורת הדבש אינה מזיקה לכן אין אנו מדבירים אותה! דבורת הדבש היא מין של דבורה חברתית המבוית אלפי שנים. הדבורים הופצו ע"י האדם לכל היבשות ומקומות שבהם מצויה הפריחה.

תיקנים (ג'וקים, מקקים) -  Cockroach

המחשבה הראשונה שלנו על חרקים, מזיקים או "אני צריך להזמין מדביר" זה כאשר אנו פוגשים את התיקן (ג'וק). התיקנים ידועים כבר יותר מ 300 מיליון שנה בעיקר בארצות טרופיות. 

 

 

חברת המדביר שי בר בע"מ נותנת שרות לכידה והדברת מכרסמים. השרות ניתן בסביבה הכפרית והאורבנית לחברות, מפעלי מזון ולמגזר הפרטי.

טיפול בטרמיטים הינו דבר הנדרש כמעט בכול בית מכיוון שהם הפכו למכת מדינה. הם המזיקים המעניינים והמאתגרים ביותר בענף ההדברה התברואתית לדעתי כיום, ממשיכים להפתיע ותמיד משאירים סביבם איזושהי ארשת של מסתוריות והרבה סימני שאלה.

בחברת המדביר שי בר בע"מ אנו מתמקצעים בטיפולים להרחקת יונים. הטיפולים מתבצעים ע"י צוות מקצועי עם החומרים והציוד המתקדם ביותר.

המחשבה הראשונה שלנו על חרקים, מזיקים או "אני צריך להזמין מדביר" זה כאשר אנו פוגשים את התיקן (ג'וק). התיקנים ידועים כבר יותר מ-300 מיליון שנה בעיקר בארצות טרופיות.

פרטי התקשרות

המדביר שי בר

טלפון: 03-5504811

ת"ד 101 אורות 8381000

דוא”ל:

יצירת קשר